Аксесуари для догляду

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Пилосос автомобільний Elegant Cyclonic Power Maxi
  Пилосос автомобільний із функцією сухого та вологого прибирання.  подвійна система фільтрації висока ефективність і потужність 138 Вт низький рівень шуму під час роботи довгострокова безперервна робота зберігає здатність до роботи при температурі від -40 ° С до + 60 ° С дод..
  627 UAH
 • Рукавиця з мікрофібри Elegant Maxi 25х17
  Сторона із мікрофібри чудово підходить для лакованих поверхонь, а сторона із сітки усуває плями та забруднення, які складно видаляти, в т.ч. з вікон, скла, дзеркал та бамперів. видаляє бруд та пил без використання миючих засобів ідеальна для алергіків, оскільки при використанні в сухому..
  43 UAH
 • Ручка для щітки, з дерева
  Ручка для щітки-швабри. ..
  14 UAH
 • Ручка для щітки, з металу
  Ручка для щітки-швабри. ..
  19 UAH
 • Серветка 3D style PVA Elegant 64х43 (в поліетилен.упаковці)
  Серветка для прибирання 3D Nova formula: легке та ретельне очищення поверхні універсальне застосування сучасний високотехнологічний матеріал не залишає плям чудове очищення від пилу ресурс - 500 мийок автомобіля УВАГА! Тримайте в закритому контейнері! ​ ..
  49 UAH
 • Серветка 3D style PVA Elegant Maxi 43х32
  Серветка для прибирання 3D Nova formula: легке та ретельне очищення поверхні універсальне застосування сучасний високотехнологічний матеріал не залишає плям чудове очищення від пилу ресурс - 500 мийок автомобіля УВАГА! Тримайте контейнер завжди закритим. ..
  29 UAH