Список новин

Нові моделі накидок з підігрівом та масажем

Чи варто розписувати переваги накидок з підігрівом на автомобільні сидіння? Кожен, хто в холодну пору часто користується автомобілем, знає, як неприємно навіть в теплому одязі сідати на холодне промерзле сидіння. Для тих автовласників, чия модель автомобіля в штатній комплектації не обладнана підігрівом сидінь, стануть в пригоді накидки з підігрівом Elegant із живленням від прикурювача. Виготовлені із щільного і міцного матеріалу, накидки Elegant підходять до усіх типів крісел, легко та ..
Читати далі

Додано: 08/10/2019

Молдинг - декоративно чи практично?

Хромовані молдинги Elegant можуть встановлюватись не тільки на дверях автомобіля, а й на багажнику, вікнах, решітках радіатора – всюди, де власник захоче додати ефектну смужку. З практичною метою молдинги можуть використовуватись, як «міні бампери» в місцях, де є ризик пошкодити фарбу, наприклад на парковці чи в іншому вузькому місці. В таких випадках декоративну накладку потрібно клеїти на виступ дверей, ребро чи підштамповку. Молдинги Elegant міцні та довговічні, кріпляться спеціальною клею ..
Читати далі

Додано: 30/08/2019

Увага! Звук!

Є думка, що дуже гучні сигнали більш ефективні, однак це не зовсім так. Часто велика гучність стає причиною роздратування учасників дорожнього руху, особливо у містах, де какофонія різних шумів та інтенсивний рух добряче і без додаткових різких звуків діють на нерви. Тому рекомендуємо дискові сигнали Elegant 12В із оптимальним діапазоном гучності, який і увагу при необхідності приверне, і дітей в машині не лякатиме. Окрім того вони дуже прості у встановленні та споживають мало електрики. ..
Читати далі

Додано: 14/08/2019

Безпека - понад усе!

У сучасному світі давно досліджено і визначено: саме застосування ременів безпеки знижує ризик загибелі при ДТП водія і пасажирів переднього сидіння приблизно в 50% випадків. Якщо ж автомобіль перевернеться, то ремені фіксують тіло і дозволять уникнути ударів, адже при такому ДТП людина буде в прямому сенсі літати по салону у всіх напрямках і тоді серйозні каліцтва просто неминучі. Ще трохи статистики: 70% врятованих в критичних аваріях забезпечують саме ремені. Для порівняння, подушки безп ..
Читати далі

Додано: 05/08/2019

Правильний тиск в шинах

Усім автомобілістам рекомендується перевіряти тиск у шинах хоча б один раз на місяць влітку і не менше двох разів на місяць - в зимовий період, а також перед довгими подорожами та після них. Адже те, як накачано шини, безпосередньо впливає на безпеку керування автомобілем, відповідно на безпеку водія та пасажирів... Дотримання рекомендованого виробником транспортного засобу тиску повітря в шинах також продовжить термін експлуатації та віддалить момент покупки нового "взуття" для коліс. Якщо шини ..
Читати далі

Додано: 10/07/2019

СТАРТуй!

На працездатність автомобільного акумулятора може впливати багато факторів. Акумулятор може розрядитись при прохолодній погоді, увімкненому автосвітлі чи довго перебуваючи в неробочому стані. Дуже неприємно, коли АКБ розряджається під час термінової поїздки.  Щоб перевірити працездатність акумулятора використовують тестери, а пуско-зарядний пристрій допоможе не тільки відновити заряд акумулятора в будь-який час, але і запустити двигун автомобіля. Новинка - зарядний пристрій  El ..
Читати далі

Додано: 28/06/2019