Список новин

Гаряча пропозиція до спекотного літа

Синоптики передбачають влітку багато спекотних днів. А ми вже зараз подбали про гарячу ціну на вентилятори! Акція діє до 31 травня на артикули: EL 101 540, EL 101 541, EL 101 542, EL 101 543, EL 101 541.  Для замовлення перейдіть на сторінку, натиснувши на зображення. Акційні позиції відмічено спеціальним стікером. При гуртових замовленнях телефонуйте +380504347414     ..
Читати далі

Додано: 12/05/2020

спеціальна пропозиція для американських автомобілів

Про те, що зовнішній вигляд людини напряму пов'язують із показником успішності та професіоналізму - знають усі. Це ж твердження розповсюджується і на зовнішній вигляд власного автомобіля. Наприклад, що можна подумати про власника авто, в якому номери неохайно прикручено прямо до кузова? Можна навіть не сумніватись, що у прихильника акуратності та надійності номерний знак його автомобіля буде прикріплено за допомогою спеціальної рамки. Стильні та лаконічні рамки д ..
Читати далі

Додано: 05/05/2020

Нові моделі накидок з підігрівом та масажем

Чи варто розписувати переваги накидок з підігрівом на автомобільні сидіння? Кожен, хто в холодну пору часто користується автомобілем, знає, як неприємно навіть в теплому одязі сідати на холодне промерзле сидіння. Для тих автовласників, чия модель автомобіля в штатній комплектації не обладнана підігрівом сидінь, стануть в пригоді накидки з підігрівом Elegant із живленням від прикурювача. Виготовлені із щільного і міцного матеріалу, накидки Elegant підходять до усіх типів крісел, легко та ..
Читати далі

Додано: 08/10/2019

Молдинг - декоративно чи практично?

Хромовані молдинги Elegant можуть встановлюватись не тільки на дверях автомобіля, а й на багажнику, вікнах, решітках радіатора – всюди, де власник захоче додати ефектну смужку. З практичною метою молдинги можуть використовуватись, як «міні бампери» в місцях, де є ризик пошкодити фарбу, наприклад на парковці чи в іншому вузькому місці. В таких випадках декоративну накладку потрібно клеїти на виступ дверей, ребро чи підштамповку. Молдинги Elegant міцні та довговічні, кріпляться спеціальною клею ..
Читати далі

Додано: 30/08/2019

Увага! Звук!

Є думка, що дуже гучні сигнали більш ефективні, однак це не зовсім так. Часто велика гучність стає причиною роздратування учасників дорожнього руху, особливо у містах, де какофонія різних шумів та інтенсивний рух добряче і без додаткових різких звуків діють на нерви. Тому рекомендуємо дискові сигнали Elegant 12В із оптимальним діапазоном гучності, який і увагу при необхідності приверне, і дітей в машині не лякатиме. Окрім того вони дуже прості у встановленні та споживають мало електрики. ..
Читати далі

Додано: 14/08/2019

Безпека - понад усе!

У сучасному світі давно досліджено і визначено: саме застосування ременів безпеки знижує ризик загибелі при ДТП водія і пасажирів переднього сидіння приблизно в 50% випадків. Якщо ж автомобіль перевернеться, то ремені фіксують тіло і дозволять уникнути ударів, адже при такому ДТП людина буде в прямому сенсі літати по салону у всіх напрямках і тоді серйозні каліцтва просто неминучі. Ще трохи статистики: 70% врятованих в критичних аваріях забезпечують саме ремені. Для порівняння, подушки безп ..
Читати далі

Додано: 05/08/2019