СТАРТ!

На працездатність автомобільного акумулятора може впливати багато факторів. Акумулятор може розрядитись при прохолодній погоді, увімкненому автосвітлі чи довго перебуваючи в неробочому стані. Дуже неприємно, коли АКБ розряджається під час термінової поїздки.  Щоб перевірити працездатність акумулятора використовують тестери, а пуско-зарядний пристрій допоможе не тільки відновити заряд акумулятора в будь-який час, але і запустити двигун автомобіля.

Новинка - зарядний пристрій  Elegant Plus 6/12В призначений для зарядки акумуляторів кислотно-свинцевих, гелевих, EFB, AGM. За допомогою регулятора можна вибрати силу струму відповідно до ємності акумулятора.

Вилка нагрузочна Elegant Compact EL 100 491 виконує тести на ступінь заряду, стартову ємність та ефективність зарядки батарей 12В. Завдяки великому аналоговому вольтметру читання показників є зручним і легким.  

Пуско-зарядні та зарядні пристрої Elegant сумісні з  кислотними, гелевими та AGM акумуляторами 6В та 12В, та оснащені всіма необхідними системами захисту для безпечного користування пристроями. 

Для отримання детальнішої інформації натисніть на зображення: