Правильний тиск в шинах

Усім автомобілістам рекомендується перевіряти тиск у шинах хоча б один раз на місяць влітку і не менше двох разів на місяць - в зимовий період, а також перед довгими подорожами та після них. Адже те, як накачано шини, безпосередньо впливає на безпеку керування автомобілем, відповідно на безпеку водія та пасажирів... Дотримання рекомендованого виробником транспортного засобу тиску повітря в шинах також продовжить термін експлуатації та віддалить момент покупки нового "взуття" для коліс. Якщо шини погано накачані – вони швидше та нерівномірніше зношуються.

Elegant пропонує манометри  для всіх транспортних засобів, колеса яких обладнані типовим вентилем. Новинки виробництва -  манометр EL 102 839 з пластиковим корпусом та діапазоном вимірювання 0-5 бар/ 0-75 psi та цифровий манометр EL 102 840 з діапазоном вимірювання 0-150 psi.

Особливою зручністю цифрового манометра Elegant Plus EL 102 840 є можливість отримання показників у різних одиницях вимірювання. Також манометр обладнано підсвіткою.

Для переходу до підбору манометра натисніть на картинку: