Зарядні пристрої

ФАЙЛЫ ДЛЯ СКАЧИВАНИЯ

Фото зарядных и пуско-зарядных устройств - zaryadi_prystroi.rar 
5.87 MB .rar
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вилка нагрузочна Elegant Compact
  Аналоговий тестер. призначений для тестування батарей 12В практичний і простий у використанні великий аналоговий вольтметр полегшує читання  виконує тести на ступінь заряду, стартову ємність і ефективність зарядки вольтметр має захист від перегріву наявність двох контактних елек..
  214 UAH
 • Зарядний імпульсний автоматичний пристрій Elegant Compact 6/12V/4А
  Автоматичний зарядний пристрій для автомобільних та мотоциклетних акумуляторів Elegant Compact. Призначений для кислотних та гелевих акумуляторів 6 і 12V ємкістю 1,2Аh - 120Ah. сучасна технологія виготовлення функція автоматичного визначення стану зарядки 7 Програм для зарядки функція пі..
  550 UAH
 • Зарядний імпульсний автоматичний пристрій Elegant Compact 6/12В/4А
  Автоматичний зарядний пристрій для автомобільних та мотоциклетних акумуляторів Elegant Compact. Призначений для кислотних та гелевих акумуляторів 6В і 12В ємкістю 1,2Аh - 120Ah. сучасна технологія виготовлення функція автоматичного визначення стану зарядки 9 Програм для зарядки функція п..
  767 UAH
 • Зарядний імпульсний пристрій Elegant Compact 12V/4А
  Імпульсний зарядний пристрій Elegant Compact 12V/4А для автомобільних та мотоциклетних акумуляторів. Призначений для кислотних акумуляторів 12V. автоматичний  світлодіодна індикація стану зарядки  3 ступеня зарядки сучасна технологія виготовлення міцний корпус з ABS-пластика ..
  890 UAH
 • Зарядний пристрій Elegant Plus 12V/6А
  Зарядний пристрій  Elegant Plus 12V/6А для автомобільних та мотоциклетних акумуляторів. Призначений для кислотних акумуляторів 12V. сучасна технологія виготовлення ефективний, зручний і безпечний міцний корпус з ABS-пластика з вбудованою ручкою захист від перевантаження захист еле..
  482 UAH
 • Зарядний пристрій Elegant Plus 6/12В, 10А
  Зарядний пристрій Elegant Plus 6/12В призначений для зарядки акумуляторів кислотно-свинцевих, гелевих, EFB, AGM. За допомогою регулятора можна вибрати силу струму відповідно до ємності акумулятора. сучасна технологія виготовлення ефективний, зручний і безпечний дисплей: світлодіод ..
  628 UAH