Про нас

 

Ласкаво просимо в компанію «АВТОЗАПЧАСТИНА ІФ».

      На сайті auto-elegant ви можете придбати різноманітні автомобільні аксесуари польського бренду Elegant, ароматизатори Mentos та дитячі автокріселка чи бустери італійського бренду Sparco. Тут ви знайдете склоочисники та сигнали, домкрати і помпи, елегантні накидки на сидіння, стильні чохли на кермо, гумові килимки та безліч різноманітного обладнання для догляду, захисту, тюнінгу і технічного обслуговування будь-якої моделі автомобіля, а ще багато зручних аксесуарів для забезпечення власного комфорту. Товари сертифіковані, відповідають найсуворішим європейським вимогам по якості і безпеці та підходять для автомобілів всіх цінових категорій.

      Окремо запрошуємо до співпраці регіональні гуртові компанії, автомагазини, мережі магазинів, торгові точки, станції техобслуговування та автозаправні станції, а також - всіх зацікавлених осіб, які шукають надійного партнера. ТОВ АВТОЗАПЧАСТИНА ІФ – офіційний представник в Україні відомих німецьких виробників ALCA і HEYNER, польських брендів ELEGANT та MILEX, італійського бренду SPARCO.

Пропонуємо партнерам:

  • найвигідніші гуртові ціни

  • оперативну доставку по Україні власним автопарком

  • індивідуальні консультації кваліфікованими менеджерами

  • гарантійне обслуговування та інші вигідні умови.

     Для отримання гуртових пропозицій  телефонуйте   +380342720765, +380504347414  або надішліть контакти і коротку інформацію про ваше підприємство на електронну скриньку  info@auto-elegant.com

Sparco-kids
LSA
ALCA Germany
Heyner Germany
Milex
Smartex