Список новин

BELLISIMO! Successo folle!

3D чохли на автомобільні сидіння продовжують лінійку дуже популярних і виключно комфортних накидок італійського дизайну бренда Elegant. Моделі Torino і Modena виготовлені з використанням дуже приємного матеріалу з оксамитовим блиском і оригінальною фактурою. Чохли Elegant легко встановлюються, добре облягають сидіння і вишукано змінюють салон будь-якого автомобіля. Пропонуємо комплекти 3D авточохлів на передні та задні сидіння з підголовниками. Кольори - чорний, сірий, беж та шоколадні від ..
Читати далі

Додано: 04/02/2021

Домкрат HERCULES - ваш сильний помічник завжди поруч

Такий автоаксесуар, як домкрат, довго представляти не потрібно. Це необхідний і важливий інструмент в арсеналі автовласників, станцій техобслуговування та шиномонтажах. Компактність, стійкість, міцність і надійність домкратів Elegant вже давно високо цінують спеціалісти в  майстернях, СТО та сервісних центрах України та Європи. Новинка лінійки домкратів Elegant HERCULES - це гідравлічні домкрати: "пляшка", вантажопідйомністю від 2 до 20 т підкатні, вантажопідйомністю 2, 2,5 і 3 т ..
Читати далі

Додано: 25/12/2020

Бічні дзеркала - найширший огляд

Cферичні (Convent) бічні автомобільні дзеркала за своїми властивостями забезпечують збільшення поля зору. завдяки чому є незамінними для подолання проблеми видимості в "сліпих" зонах. Elegant пропонує бічні дзеркала з антибліковим порошковим покриттям: для універсального застосування, спортивний варіант на ніжці, а також дзеркала. призначені для автомобілів LADA 2109. Обирайте дзеркала в чорному кольорі чи хромованому варіанті дизайну, а також моделі із вбудованим повторювачем поворотів. ..
Читати далі

Додано: 09/12/2020

Захисні чохли для шин

Щоб літні та зимові шини не деформувались і не руйнувались ще до початку експлуатації, їх потрібно зберігати в певних умовах, зокрема оберігати гуму від попадання вологи, масла, змазок, розчинників, а також не допускати попадання сонячних променів. Захисні чохли для коліс Elegant виготовлені з міцного зносостійкого поліестеру, легко одягаються і надійно закріплюються, а міцні ручки забезпечують зручність при транспортуванні та перенесенні. Також пропонуємо проблисковий маячок ора ..
Читати далі

Додано: 04/12/2020

Лопата? Лопата!

Лопата вже давно використовується  не тільки для польових робіт. Сучасні лопати є важливими інструментами для військових, мисливців, туристів і, звісно, автомобілістів, адже ними можна копати, колоти, довбати і навіть рубати. Лопати Elegant незамінні для розчищення снігу на подвір’ї чи польовій дорозі, відгортання піску та відведенні води з в’язкої калюжі при буксуванні, для облаштування табору і підготовки місця в поході, розрубування сухостою та льодових бортиків тощо. Elegant пропонує ..
Читати далі

Додано: 06/11/2020

Новинки в асортименті - дзеркала Elegant

Якщо у вашому автомобілі відсутній дисплей із повним круговим оглядом авто з усіх сторін – обов’язково зверніть увагу на комплектацію дзеркалами для уникнення «сліпих» або «мертвих» зон. Необхідно налаштувати максимальний круговий огляд так, щоб мати можливість контролювати весь простір навколо автомобіля, особливо при здійсненні обгону, об’їзді перешкод і т.д. Без перебільшення можна сказати, що від цього налаштування залежить безпека всіх учасників дорожнього руху. Elegant пропонує дзеркала ..
Читати далі

Додано: 20/10/2020